Aktuality - novinky

14. 3. 2019

Máme tady novou akci pro měsíc Březen. Mrkněte ZDE.


Protože každý rok je pro nás všechny něčím výjimečným, tak vám k tomu ještě malou třešničku na dortu přidáme. Připravili jsme si na letošní rok několik novinek, se kterými se chceme s Vámi podělit.

 

AKCE

Žádná akce by nebyla akci, kdyby to pro Vás nemělo mít žádný efekt. Připravili jsme se na každý měsíc něco. Začínáme od února. Každý měsíc budeme servírovat jiné produkty, jiné služby za zvýhodněné ceny. Vybere si opravdu úplně každý. Od velkých firem až po všechny smrtelníky.

 

OBNOVA TECHNOLOGIÍ

Protože už jsme na trhu více jak 15 let, tak víme, že je nutné jít každý rok o kousek dál a pro naše klienty udělat víc. Proto pro letošní rok chystáme dost velkou výměnu strojového parku. Těšit se můžete na zvýšení kvality etiket a také snížení cen, zvýšení kvality potisku textilu sítotiskem, nebo přímý potisk textilu ve foto kvalitě, kvalitnější zpracování tiskovin a mnoho dalšího ...

 

VÝPRODEJ

Protože za tu dobu, co můžeme být součástí Vašich životů se nám pořád na skladě hromadí různé reklamní předměty, textil a jiné věci. Tak jsme se rozhodli, že budeme štědří a za směšné ceny je pustíme dál těm komu se budou hodit a udělají radost. Takže k naším cenovým akcím na výrobky a služby se také každý měsíc přidá nějaká ta věcička z výprodeje.

 

BLÍŽ K ZÁKAZNÍKŮM

No a abychom nezůstali jenom u těch prodejních věcí. Tak chceme vám být blíž a proto připravujeme 3 naše nové weby mezi kterými se objeví i nějaký ten e-shop pro snadnější komunikaci s námi. Těšit se můžou hlavně vinaři, kteří najdou jednoduše co potřebuji, motorkáři a sportovci, vyznavači Airsoftu a rekonstrukcí bitev....

 

Sledujte nás na našem facebooku abyste nepřišli o žádnou novinku. Dejte lajk naší stránce a ten kdo se přidá do konce února dostane od nás malý dárek. Lajkuj, sdílej a buď s námi.