Skleničky

Sklenička na víno je základ každé degustace vína. Skleničky, které naše společnost nabízí, pochází výhradně z kvalitní české a slovenské výroby. Veškerý nabízený sortiment držíme skladem, díku tomu jsou skleničky ihned k dodání. Logo Vašeho vinařství Vám rádi na skleničky natiskneme či vygravírujeme.

Pískování

Pískování skla je speciální technika, která umožňuje přenést požadovanou předlohu (text, logo, grafika) na libovolný skleněný předmět. Principem pískování je otryskání čirého skla jemným korundovým pískem přes šablonu s motivem.

Pískováním lze přenést jakýkoli motiv na koštýř, karafu, láhev…

Gravírování

Laserové gravírování je technologie umožňující vyřezat jakýkoliv tvar nebo „výpálit“ jakýkoliv motiv do skla, kovu, dřeva, eloxovaného hliníku, plastu, plexiskla, umělého kamene, nerezu, mramoru a dalších materiálu. Pomocí této techniky je možné opatřit logem skleničky, láhve na víno, reklamní předměty, vytvořit cedule, štoček do razítka, výrobní štítky, medaile, klíčenky pro hotely.

Nejčastěji se tato metoda využívá při brandingu skleniček a láhví s vínem. Oblíbená je především pro svou časovou nenáročnost (rychlý termín dodání), tak cenovou dostupnost už i při malých nákladech

 

Potisk skleniček a reklamních předmětů

Skleničky lze opatřit logem vinařství nebo vinařské akce také potiskem. Díky skladové zásobě dokážeme skleničky i reklamní předměty dodat v co nejkratším možném termínu a díky různým technologiím potisku, také s Vašim logem. Veškeré reklamní předměty a skleničky lze potisknout tamponovým tiskem či logo vygravírovat.