Čokoládové pralinky v dárkové krabičce

Dokážete si představit firemní dárek, kterým potěšíte každého? Určitě je to čokoláda. A co teprve ručně vyráběné pralinky. Delikátní čokoládové pralinky z pravé belgické čokolády zabalíme do krabičky v designu vaší firmy.

Vaše jedinečné balení pralinek Vám připravíme od samotné grafiky až po výběr pralinek. Balení může obsahovat libovolný počet ručně vyráběných pralinek.

Pralinky v našich dárkových balení jsou vyráběny na jižní Moravě. Vyrábí se z té nejlepší belgické čokolády a samozřejmě ručně. Vybrat si navíc můžete v více než 80ti druhů lahodných pralinek a lanýžů.

Od příchutě až po obal

Dárkové balení přizpůsobíme Vašim představám od samotných pralinek až po balení. Vytvoříte si tak jedinečný a naprosto originální dárek. Pralinky vyrábíme ve spolupráci s čokoládovnou na míru každému zákazníkovi.

Zakázkové krabičky ve tvaru i designu podle Vás

Plnobarevně potisknutá  papírová krabička v rozměru podle počtu pralinek. Krabičku lze ale libovolně upravit do jakéhokoliv zakázkového tvaru, stejně tak je možné změnit počet pralinek v balení a druh pralinek.

Čokoládové pralinky ve standardní dárkové krabičce s firemní etiketou

Všechny standardně vyráběné bonboniéry a dárkové balení pralinek je možné opatřit firemní etiketou nebo visačkou. Stejně tak je možné přizpůsobit pralinky uvnitř balení.

Kakaové boby se sušeným ovocem

(Ne)hříšné mlsání – to je přesně to, co naše kakaové boby se sušeným ovocem vystihuje nejlépe. Srdce a duši kakaového bobu jsem smíchali s výběrem kvalitního sušeného ovoce a vznikla božská pochoutka na svačinku, na cesty, do práce, do auta nebo jen tak prostě na mlsání. I když mají kakaové boby stejný efekt jako brambůrky – – jakmile je otevřete, nezavřete je, dokud sáček není prázdný, nemusí vás trápit svědomí, to je totiž to jediné, co mají společného. Kakaový bob je označován jako superpotravina, obsahuje velké množství antioxidantů, má povzbuzující účinky, obsahuje hormon tryptofan, který je lidově označován jako hormon dobré nálady. A právě kombinace jemně nahořklé oříškové chuti pražených bobů se svěží chutí ovoce je to, co je dělá neodolatelným. A třešničkou na „bobu“ už je jen to, že z tohoto mlsání nemusíte mít naprosto žádné výčitky.

Kakaové boby s firemní etiketou

Všechny příchutě kakaových bobů se sušeným ovocem lze opatřit firemní etiketou nebo zabalit do krabičky ve firemním designu.

Co dalšího ještě umíme

Dárkové sady Autosol

Darujte svým blízkým nebo i obchodním partnerům špičkovou německou kosmetiku pro jejich miláčky.

Reklamní předměty

Více jak 10 000 reklamních předmětů, které potiskneme nebo jinak obrandujeme a nespočet zakázkových reklamních předmětů.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?