Dárkové sady Autosol

Čím potěšíte více než péčí. Darujte svým blízkým nebo i obchodním partnerům špičkovou německou kosmetiku pro jejich miláčky. 

Výrobky pro péči o automobily, motocykly, karavany, kola nebo i lodě německé značky AUTOSOL patří již více jak 80 let ke špičkám na trhu.

Značku AUTOSOL vystihuje nejen výjimečná kvalita, ale také jedinečné výrobky, které nemají na trhu konkurenci, jako například speciální prostředky pro odstranění zamodrání výfuků na motorkách Bluing Remover, pasta na kovy Metal Polish nebo Rain Streak Remover – odstraňovač znečištění deštěm 500 ml.

Dárkovými sadami této prémiové kosmetiky můžete potěšit nejen svém blízké (nebo sebe), ale také zákazníky či obchodní partnery. Vybrat si můžete z několika sad, ve kterých najdete kompletní péči pro automobily, motocykly, kola i domácnost. Sadu můžeme poskládat na zakázku a zabalit do krabičky ve designu Vaší společnosti.

Sada pro péči o motorky

Dárková sada Moto je určena pro všechny příznivce rychlých kol, tedy motorkáře. Obsahuje jedinečný produkt k čištění výfukových svodů Bluing Remover, leštící a čistící pastu na kovy Metal Polish, základní čistič motorek Bike Cleaner, čistič motorek bez použití vody Waterless Cleaner , pastu pro leštění a ochranu laku Polish and Wax, mikroutěrku a jako dárek od nás dostanete chladící sprej do všech přileb a helem Hemet Cooling.

Dárková sada Moto II je určena pro všechny příznivce rychlých kol, tedy motorkáře. Obsahuje leštící a čistící pastu na kovy Metal Polish, čistič motorek bez použití vody Waterless Cleaner, chladící sprej do všech přileb a helem Hemet Cooling a mikroutěrku.

Sady pro péči o auta

V našem sortimentu naleznete 5 typů dárkových sad pro auto. Sada pro základní péči o vůz by neměla chybět žádnému vlastníku vozu. Obsahuje všechny potřebné přípravky k čištění jak interiéru vozu, tak exteriéru. V sadách najdete jedinečné přípravky jako je autošampon s voskem, čistič interiéru s pohlcovačem pachů, extra silný čistič skel, hloubkový čistič laku, extra silný odstraňovač hmyzu, nano ochranu laku, extra silný čistič disků nebo odstraňovač škrábanců z laku.

Sada pro péči o kola

Dárková sada Autosol CYKLO obsahuje přípravky pro péči o jízdní kolo: základní čistič jízdního kola, vosk, olej na řetěz, přípravek na mytí bez použití vody a jako dárek od nás v sadě naleznete chladící sprej do všech přileb a helem.

Sada pro péči o domácnost

Dárková sada pro péči od domácnost obsahuje tři účinné pomocníky, kterými vyčistíte přírodní i umělý kámen, všechny nerezové i kovové plochy v kuchyni, koupelně nebo na terase. V sadě najdete SHINE Marble & Granite Cleaner – speciální tekutý čistič přírodního i umělého mramoru, žuly a kamene, SHINE Metal Polish – leštící a čistící pastu na všechny kovové povrchy, SHINE Stainless Steel Cleaner – extra silný tekutý čistič nerez oceli. K tomu jsme dárkový balíček doplnili o praktickou mikroutěrku, se kterou utřete každý povrch a nezůstanou šmouhy. A jako dárek od nás dostanete ještě jednu utěrku z mikrovlákna navíc.

Co dalšího ještě umíme

Dárkové sady Autosol

Darujte svým blízkým nebo i obchodním partnerům špičkovou německou kosmetiku pro jejich miláčky.

Reklamní předměty

Více jak 10 000 reklamních předmětů, které potiskneme nebo jinak obrandujeme a nespočet zakázkových reklamních předmětů.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?