Skleničky a karafy

Ať už jste vinař, pálenkář, chcete své zákazníky a obchodní partnery obdarovat hezkým a užitečným reklamním předmětem v podobě skleničky nebo prostě jen chcete darovat jednu skleničku s originálním potiskem, pak jste na správném místě. Skleničky včetně potisku, laserového gravírování nebo pískování jsou naše specialita.

V naší nabídce najdete více než 350 typů skleniček na víno, sekt, rum, whisky, pálenky nebo nealkoholické nápoje a samozřejmě také karafy a džbánky. A všechny Vám je dodáme s logem nebo jiným motivem.

Technologie značení

• tamponový potisk
• potisk rotačním sítotiskem
• laserové gravírování
• pískování
• potisk plnobarevným obtiskem

0
typů skleniček a karaf

Veškeré námi dodávané sklo pochází výhradně s českých skláren. Skleničky jsou vyráběny ze skloviny SPARKLE. Crystalinová sklovina Sparkle vyniká svými optickými vlastnostmi – vynikající brilancí, ale také dalšími vlastnostmi. Výrobky vydrží bez problémů tisíc cyklů v myčce bez viditelné změny, mají výbornou odolnost vůči teplotním šokům i skvělou mechanickou odolnost, což je potvrzováno pravidelným testováním.

Stejně tak potisk je realizován speciálními dvousložkovými barvami určenými na tento typ potisku. Všechny tisky jsou následně vypalovány. Všechny skleničky i s potiskem je pak možné běžně mýt v myčce.

Skleničky Vám dodáme také včetně dárkového balení, ať už samostatně nebo připravené ještě na doplnění dalších produktů jako například láhev. Všechny typy dárkového balení vyrábíme přesně na míru Vašim produktům.

Co dalšího ještě umíme

Dárkové sady Autosol

Darujte svým blízkým nebo i obchodním partnerům špičkovou německou kosmetiku pro jejich miláčky.

Reklamní předměty

Více jak 10 000 reklamních předmětů, které potiskneme nebo jinak obrandujeme a nespočet zakázkových reklamních předmětů.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?